1 600 HUF
Thackerey W. M. A négy György. Kkor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Ford.: Szász Béla. Bp., 1893., Ráth Mór. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.