17449. 413. Closed Online auction Books: Other rarities
4 200 HUF
0 HUF
Vályi Rózsi: A táncművészet története. Bp., 1969, Zeneműkiadó, 412+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor