Stánkovátsi Leopold: Ünnep-napokra-való predikátziók.
Mellyeket Pozsonyi Királyi városában hirdetett P. - -, a' nevezett K. várasnak ordinárius Magyar Concionatora, Seraficus Sz. Ferentz' szorossabb rendén lévő Bóldog Aszszony Provintziájanak Szerzetes Fia. Második rész. Győr, 1789, Miller Ferentz, 602 +6 p. Korabeli félbőr-kötésben
Nyíri Sándor: A nagybirtok vallásügyi magatartása a 18. században. Bp., 1941., Sylvester Rt., 89+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az utolsó lapon kis szakadással.
K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.
Brisits Frigyes: Szent Ágoston és Rákóczi Ferencz vallomásai. Pécs, 1914, Dunántúl Rt. könyvnyomdája, 72+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Kerkai Jenő emlékezete. Szerk.: András Imre, Bálint József, Szabó Ferenc. Az egyik szerkesztő, Bálint József által aláírt példány. Bp., 1995., Kerkai Jenő Egyházszociológiai Intézet. Kiadói papírkötés.
Martin Wolters-Manfred Kierein: Apostel an der Himmelspforte Teil III Index ac status pro episcopis causarum. Ein Bilderreigen. Cluj-Napoca/Kolozsvár,2015., Napoca Star. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Az egyik szerző, Manfred Kierein által Márfi Gyula (1943-) veszprémi érsek (1997-2019) részére dedikált példány.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.