17294. 413. Closed Online auction Books: Tales
1 400 HUF
0 HUF
3 db képeskönyv: Régimódi hintók; Régimódi autók; Régimódi hajók. Mandel Tamás rajzaival. Bp., 1982-1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras