800 HUF
Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés. Bp.,[1930],Szent. István-Társulat. Harmadik kiadás. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel, volt könyvtári példány.