15091.
413. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.