15557.
413. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vegyes könyvtétel: 2 db : Gyárfás Ágnes: Miskolc a századfordulón. Borsod-Miskolci füzetek irodalomtörténet 10. Miskolc, 1974, Miskolc Városi Könyvtár kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Miskolc 19-19. századi történetének ajánlott irodalma. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei levéltári füzetek 37. Összeáll.: Faragó Tamás. Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.