19157. 413. Closed Online auction Jewellery
6 500 HUF
25
0 HUF
6 db-os ezüst (Ag) szovjet teás/mokkás kanál készlet tűzzománc díszítéssel. Jelzett, bruttó:88g, h:11,5cm kisebb kopásnyomokkal, eredeti dobozában.
Photo of the item taken by : karap_norbert