31901.
413. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 200 HUF
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény + ~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott jelvény, Kádár-címerrel, nem eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, sérült tokban T:2 köztük: hiányzó tű, sérült zománc, kis kitörés