10517.
413. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
D Pintér József jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben, 80x58,5 cm