10713.
413. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi séta (Mainz, katedrális). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 22,5×16,5 cm