10 000 HUF
25
Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 181/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén kis gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease