10060. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
10
0 HUF
Bosznay István (1868-1944): Út Recskre, 1923. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 20×40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf