10062. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
3 800 HUF
0 HUF
Brusch Péter (1921-1985): Utcarészlet (Újpest?), 1951. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×39,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf