10073. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
13
0 HUF
Csergezán Pál (1924-1996): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 17×25 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf