10084. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Csóka Béla (1926-2005): Falusi utca gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras