10093. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Deák Ébner Lajos (1850-1934) - Prihoda István (1891-1956): Hazafelé. SzÃnezett rézkarc, papÃr, jelzett (Deák Ébner Lajos), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 21x28 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf