17 000 HUF
16
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Szoknyáját húzó hölgy ("Keres valamit"). Akvarell, ceruza papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal: "Keres valamit". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap kissé foltos, széle sérült. 47,5x31 cm