10096. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágos mandulafa a Rózsadombon. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, foltos. Üvegezett fa keretben. 12,5x18,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf