10097. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
10
0 HUF
Demjén Mimi Erzsébet (?-): Bájos női portré. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf