10 000 HUF
14
Frank, František Kupka (1871-1957) Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 47/350 jelzett a nyomaton.CMOA Museum New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett felül gyűrődéssel, 49x40 cm, lapméret :70x50 cm, / Offset-lithography with some crease