10120. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel. Üvegezett, kopott fa keretben, 25x36 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf