10169. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Jandó Tibor (?-): Tűzlovas. Kerámia, gipsz, hidegen festve, jelzett. Sérült!!! Fa keretben, jelzett, 34x40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf