10249. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Lunger Katalin (?-): Haláltánc III., 2006. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült, javított fa keretben, 40x50 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf