10253. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Macskássy János (1910-1993): Szőke szépség. Pasztell, papír, jelzett, sérült, foltos, 70x50 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert