10264. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
4 600 HUF
15
0 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, 1925. Színes rézkarc, karton, jelzett, 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf