9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Perlmutter Izsák), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 22,5x19 cm