10317. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Póka György (1944- ): Havas hegycsúcsok. Zománcfesték, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán Póka György autográf ajándékozási soraival Gyula város díszpolgára, Gerhard Stengel részére. 32×42 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf