10330. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. SzÃnezett rézkarc, papÃr, jelzés nélkül. DekoratÃv, üvegezett fakeretben, 39×50 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf