11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: "Íriszek Firenzéből". Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent "Íriszek Firenzéből" c. 15 lapos mappából. 8x6 cm