10378. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Szilvásy Margit (1898 -1977): Kislány portréja, 1966. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 49,5×34 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf