2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Sztronga József (?-?), működött a XX. sz elején: Jézus, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa képkeretben, 40×27 cm