10388. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Torma Imre (1893-1954): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, 50x35cm. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. A makói festőművész képei ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben!
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf