2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Zsótér László (1945-): "Bartók Béla 1881 1981". Ofszet, hártyapapír, jelzett, számozott (100/30). Sérült (törésnyomokkal), kissé foltos. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm