10307. 413. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, karton, jelzett, sérült, részben javÃtott, 64x50 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert