Paintings and graphics Number of items: 433
2488885
10230
413
65000
Other collectibles
Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm.
65 000 HUF
2554694
10231
413
Other collectibles
1 600 HUF
2571263
10232
413
Other collectibles
Kováts Albert (1936-): A "Terv memória-játékhoz" egyik lapja, 1973. Nyomat, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 29×20,5 cm. Mellékelve egy nyomtatvány, amelyen az alkotás reprodukálva. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
8 000 HUF
2542477
10233
413
Other collectibles
Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 33×50 cm
6 000 HUF
2577718
10234
413
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
9 000 HUF
2554673
10235
413
3200
Other collectibles
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Felszabadulás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 28,5x39 cm.
3 200 HUF
2493372
10236
413
Other collectibles
8 000 HUF
2576961
10237
413
Other collectibles
Kun Sarolta (1990-): Találkozások. Akril,farost, jelzett, 30x 40 cm
6 000 HUF
2584601
10238
413
Other collectibles
Frank, František Kupka (1871-1957) Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 47/350 jelzett a nyomaton.CMOA Museum New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett felül gyűrődéssel, 49x40 cm, lapméret :70x50 cm, / Offset-lithography with some crease
10 000 HUF
2533037
10239
413
Other collectibles
Lázár Sándor (1916-1994): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 24x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
7 000 HUF
2532904
10240
413
Other collectibles
Lázár Sándor (1916-1994): Anyal. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x25 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
5 000 HUF
2413604
10241
413
4800
Other collectibles
Legéndy József (1927-2007): 2 db színvázlat (faliképekhez?). Akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 13x29,5 és 14,5x31 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035