Paintings and graphics Number of items: 433
2577481
10084
413
Other collectibles
Csóka Béla (1926-2005): Falusi utca gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm.
9 000 HUF
2546164
10085
413
22000
Other collectibles
Csóka Béla (1926-2005): Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm
22 000 HUF
2535163
10086
413
Other collectibles
Csóka Béla (1926-2005): Hegyi tájkép. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm
9 000 HUF
2577479
10087
413
14000
Other collectibles
Csóka Béla (1926-2005): Vajdahunyadvári részlet. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 80×60 cm.
14 000 HUF
2528136
10088
413
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Alak. Fénymásolat (xerox), papír, jelzett a xeroxon. 41,5x29,5 cm
1 400 HUF
2539600
10089
413
Other collectibles
10 000 HUF
2583231
10090
413
Other collectibles
Deák B. Ferenc (1938-2004): Téli forgatag. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 30x40 cm
18 000 HUF
2583129
10091
413
22000
Other collectibles
Deák B. Ferenc (1938-2004): Párizsi forgatag. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x55 cm
22 000 HUF
2565317
10092
413
17000
Other collectibles
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Szoknyáját húzó hölgy ("Keres valamit"). Akvarell, ceruza papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal: "Keres valamit". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap kissé foltos, széle sérült. 47,5x31 cm
17 000 HUF
2580474
10093
413
Other collectibles
Deák Ébner Lajos (1850-1934) - Prihoda István (1891-1956): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Deák Ébner Lajos), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 21x28 cm
9 000 HUF
2565306
10094
413
15000
Other collectibles
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Merítő legény. Lavírozott tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent, paszpartu által takarva. Hátoldalán autográf felirattal: "Merítő legény". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle sérült. 19,5x22 cm
15 000 HUF
2529229
10095
413
Other collectibles
Deli Antal (1886-1960): Fiú portré. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 50x40 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035