11475. 413. Closed Online auction Glass-objects
2 000 HUF
0 HUF
3db üveg váza, irizáló kék üvegváza m:16cm, hibátlan, WMF Ikora Karl Wiedermann tervezte váza 1930 körül, sérült peremmel, m:20cm, muránói ezüsttel festett váza, kopásnyomokkal, m:10cm
Photo of the item taken by : karap_norbert