cca 1910 Faragó Géza (1877-1928) által illusztrált 2 db számolócédula: "Újlaki Asbest Pala a legjobb.", reklámos színes litografált számolócédula, Bp., Bruchsteiner és Fia,jelzett a nyomaton, 13,5x6,5 cm + "Marha mond a mester igyál Gottschlig rumot?", reklámos litografált számoló cédula, jelzett a nyomaton, ceruzás bejegyzésekkel, 14x7 cm
cca 1910-1930 Vegyes számolócédula tétel, 6 db: Kroh Sándor fehérnemű (Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994)), Haris Zeillinger és Tsa a Kék Csillaghoz vászon és asztalneműk, fehérneműk, menyasszonyi kelengyék, Cellona ajtóvédő redő, Lilom vászon vállalat,Szalai és Földes tűzhely-kazán, Pesti Hírlap, változó állapotban, 14x7 cm és 15x7 cm közötti méretben
cca 1910-1920 Vegyes számolócédula tétel, 3 db: Hajek Antal utóda üveg- és porcellán-kereskedése Arad, Forray-utcza, Bp., Redö Testvérek-ny., kissé foltos, kissé szakadt, 13x7 cm; "Tükörfényes gallér és kézelőt fog viselni, ha Kolozsvárt az "Unio" gőzmosógyárban mosat. Nagyenyeden képviseli: Génád Testvérek divatkereskedők." Reklámo számolócédula, Kolozsvár, Kupferstein Testvérek, 14x7 cm; H...