38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Figurális fűszertartó: Viktoriánus cipő pucoló, jelzett: angol lajstrom jellel, ezüstözött alpakka, kopott, Egyesült Királyság 1870 körül, 19x14,5x15 cm