11901. 414. Closed Online auction Flea Market
10 000 HUF
0 HUF
Angol ezüstözött alpakka kaspó, kopott, jelzett, m:15cm, belül vízköves, rozsdafoltos.
Photo of the item taken by : nagy_andras