12077. 414. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
9
0 HUF
Fa toll tartó, irredenta felirattal: "Hiszek Magyarország feltámadásában", kopott, sérült, h:23,5cm
Photo of the item taken by : karap_norbert