11942. 414. Closed Online auction Flea Market
3 600 HUF
0 HUF
Vegyes fém bolhatétel, cca. 19db, váza, hamutál, stb. Kopásokkal, sérülésekkel. Vegyes méretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras