Flea Market Number of items: 549
2592553
12002
414
Flea Market
Other collectibles
Christofle jelzett, salátás villa kanál, ezüstözött fém és fa, kopásnyomokkal h:29cm
8 000 HUF
2592554
12003
414
Flea Market
Other collectibles
Francia jelzett salátás villa és kanál, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, h:25cm
8 000 HUF
2592741
12004
414
Flea Market
Other collectibles
Argentor jelzett osztrák, fém doboz, kopott, sérült, jelzett, 12x9x4cm
2 800 HUF
2588233
12005
414
Flea Market
Other collectibles
Kislány lepkével grúz fém kisplasztika fa alapon. Fali kép. 18x16 cm
3 000 HUF
2595991
12006
414
Flea Market
Other collectibles
Indiai dísztőr, réz és műanyag markolattal, a pengén mintával és jelzéssel, kopásnyomokkal, h: 25 cm
2 000 HUF
2595132
12009
414
Flea Market
Other collectibles
Német szótár és nyelvtanfolyam, könyv és DVD, 4 db: Kelemen Béla: Német-magyar, Magyar-német szótár, kartonált papírkötés, kissé kopott borító, helyenként kissé foltos lapok + Német képes szótár, Nyelvtanfolyam - Kezdő német 1. DVD-k eredeti tokban
3 000 HUF
2569883
12010
414
Flea Market
Other collectibles
4db klf. elem nélküli világítóeszköz, original csomagolásban.
1 800 HUF
2566227
12011
414
Flea Market
Other collectibles
Autós akkumulátor feszültség mérő, működik.
1 800 HUF
2569881
12012
414
Flea Market
Other collectibles
2db original kerékpárzár, kuccsal, 58cm
2 600 HUF
2595477
12013
414
Flea Market
Other collectibles
Fém asztali díszkaspó madaras motívummal, kopásnyomokkal, m: 12 cm
1 200 HUF
2595381
12014
414
Flea Market
Other collectibles
Fém feszület, kis rozsdafoltokkal, m: 18 cm
1 000 HUF
2595379
12015
414
Flea Market
Other collectibles
Réz gyertyatartó, m: 18 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035