12309.
414. Closed Online auction
Frames
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dekoratív bőrborítású, kitámasztható üvegezett keret, fiatal hölgy portréjával, fotólap. Fotólap sérült, keret sarkaiban kissé kopott, belső méret: 14x9 cm.