12590.
414. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
3 000 HUF
cca 1880-1900 Természettani jegyzetfüzet, kézzel írt oldalakkal, szövegközti rajzokkal. Kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, 141 p.