12602.
414. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
cca 1915 Kocsis Imre (?-?): Korinthusi oszloprend és pillérek, 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, kissé sérült, lyukasztott, kissé foltos, 79x58 és 56x82 cm