12603. 414. Closed Online auction Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
0 HUF
cca 1919 Régi, kézzel írt versgyűjtemény (katona versek), sok beírással, sérült félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal
Photo of the item taken by : tánczos_gábor