12611.
414. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
3 000 HUF
kb 1920 Debrecen - "A MÁV Vasútigazgatóság Debrecen M. Forgatókönyve" kék vászonborítású karton mappa kopott aranyozott betűkkel, tartalom nélkül, a jobb felső sarokban 'Szigorúan titkos" minősítés