13696. 414. Closed Online auction Maps
4 000 HUF
0 HUF
1893 Budapest fő- és székváros térképe, rajz.: Homolka József, Bp., Eggenberger, vászonra kasírozva, hajtott, sérült, foltos, 100x87 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert